Kontaktovat firmu Martin Poustka M-Pos, Ústecký kraj - Most

společné anténní a satelitní systémy, levně bez paušálů

satelitní digitální systémy, Skylink / CS link - levně bez paušálů, zdarma přes 20 programů

terestrické digitální systémy DVB-T, scela zdarma přes 11 programů

bezpečnostní kamerové systémy, DVR a PVR rekordéry, kvadrátory, IR přisvícení, dome PTZ kamery

bezpečnostní elektronické systémy, alarmy pro zabezpečení objektů rodinných domů, škol i průmyslových objektů

GSM moduly pro ovládání na dálku a zasílání informací z alarmů a jiných elektronických systémů

stereo a Dolby Digitál ozvučení menších objektů a 100 voltové plošné ozvučení rozsáhlích ploch

audio - video telefoni a kominikátory, barevné LCD obrazovky, Handsfree komunikace

instalujeme komplexně slaboproudé a silnoproudé rozvody včetně příslušenství a elektroniky na -klíč-

biometrické, RFID i kódové přístupové a ovládací systémy

audio video digitální zvonkové systémy a tabla pro panelové domy

automatické ramenové závory 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 až 8 metrů s pevnou základnou

zavádíme kompletní elektro rozvody do nových výstaveb a přestaveb

Centrální systém vysávání

LED úsporné svícení, žárovky auto doma kancelář, LED pásky voděodolné, RGB pásky s ovladačem

připojení na bezdrátový obousměrný a spolehlivý internet přes satelit ASTRA2Connect nebo Mosteckou prosperující firmou MOSCOM NET, Wifi pro Váš Notebook

měření spotřeby elektrické energie domácích spotřebičů, aktuální i dlouhodobá spotřeba

opravy, servis, renovace, kompletní generální opravy u Vás i na dílně

náš technický slovník běžně používaných výrazů v našich oborech

půjčovna set-top-boxů DVB-T i DVB-S a nářadí  - bourací kladivo, vtračky, rozbrušovačky, aku vrtačky, SDS plus vrtáky, výkružníky a jiné


obrázek foto průhledný pro mezeru

kontakt na firmu Martin Poustka M-Pos pro ústecký kraj, Most a okolí

naše nízké ceny a slevy pro profesionální instalace a opravy

objednávky zboží a služeb

koncese, oprávnění a osvědčení k provozování všech našich činností

náhled našich zákazníků kteří jsou s odvedenou prací spokojeni

fórum M-Pos pro Vaše dotazy, názory, připomínky - podělte se s námi o Vaše zkušenosti, pomůžete tím ostatním

náš mini bazar, komponenty za minimální ceny

odkazy na zajímavé a poučné články z oboru i mino, reklama


© Martin Poustka M-Pos
Most 2007


Kategorie - rozdělení a výhody centrálních vysavačů

Níže Vás informujeme a uvedeme Vás do pohodlného světa centrálního vysávání bez prašnosti.
Nabízíme Vám pomoc s výstavbou i servisem léty praxí prověřeného systému centrálního vysávaní Husky a jiných.
Rádi Vám nabídneme řešení na míru právě pro Vás dle velikosti prostorů pro Vaši plnou spokojenost.

informace, nabídka výhody centrálních vysavačů, centrální vysavače Husky, Duovac, BEAM, BVC, DRAINVAC, ELECTROLUX, NILFISK ADVANCE

Rozdělení centrálních vysavačů do tří skupin:

1. Vysavače pro suché sání kdy je agregát vybaven filtrem (prací-jednorázový), který zachycuje prach a další nečistoty. Agregáty cenově dostupné.
2. Vysavače pro kombinované sání kdy agregát umožňuje vysávat i menší množství tekutiny. Je vhodný pro úklid hladkých ploch pomocí stěrky na vodu. Pokud dojde k ucpání potrubí, lze nasátím většího množství vody neprůchodné potrubí uvolnit.
3. Vysavače s vlastním oplachem, které odvádí vysáté nečistoty přímo do kanalizace a přefiltrovaný vzduch vyfukují mimo objekt. Tím se dokonale odvádí veškerý prach včetně roztočů a alergenů mimo obytné prostory. Lze vysávat i větší množství vody z okolí bazénů.Bydlete zdravěji s centrálními vysavači Husky.
V našich domácnostech na nás číhá všudypřítomný prach, alergeny, roztoče a často i plíseň. Bohužel klasické vysavače tyto mikroskopické dráždivé částice z větší části spíše jen víří. Není ale třeba zoufat, řešením je pořízení centrálního vysavače Husky až s doživotní zárukou.

Centrální vysavače jsou známé vysokým uživatelským komfortem, dokonalou filtrací vzduchu a eliminací víření prachu a alergenů v našich domácnostech a unikátní až doživotní záruku na celý vysavač. Centrální vysavače obsahují vysoce účinný filtrační systém s podporou cyklónového proudění v odpadní nádobě, jedním z nejdokonalejších filtračních principů a poradí si s prachem, alergeny, plísněmi i vlhkostí. Zachytí nečistoty o velikosti již od 0,1 mikronu s účinností 98 %, přičemž i zbylá dvě procenta nepatrných nečistot jsou odvedena výfukem ven z objekt.

Pevně instalovaná vysavačová jednotka je propojena trubním rozvodem, který ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit lehkou hadici a úklid může začít. Při úklidu nemusíme vozit přístroje po bytě, žádné narážení do nábytku, schodů či prahů se nekoná. O pohon centrálních vysavačů Husky se starají silné průmyslové motory, které překonávají své konkurenty výkonem i tichostí chodu. Většina modelů využívá BYPASS technologii nezávislého chlazení, takže nedojde k přehřátí sací jednotky ani při dlouhodobé zátěži. Co je ale pro zákazníky nejdůležitější? Na centrální vysavače Husky s BYPASS technologií je poskytována unikátní doživotní záruka, která se vztahuje na celý vysavač. Tato garance jasně diferencuje centrální vysavače Husky od konkurenčních výrobků, které obvykle spoléhají jen na zákonnou dvouletou záruku. Přitom tato unikátní garance není vykoupena vyšší cenou. Centrální vysavače Husky jsou rovněž jako jedny z mála výrobků uzpůsobeny i pro mokré sání a to bez nutnosti přiřazení externích separátorů. Úklid už tak nemůže být jednodušší.

Kromě perfektní účinnosti a mimořádné garanci je velkou devizou centrálních vysavačů Husky i jejich bohaté příslušenství, které dokáže maximálně zpříjemnit i tak neoblíbenou činnost, jakou je vysávání.
- Skvělým pomocníkem jsou hadice skryté ve zdi. Ty se vytahují jen v potřebné délce. Po dokončení úklidu odjistíme pojistku a hadice se podtlakem skryje zpět v trubním rozvodu. Odpadá tedy nutnost jejího skladování a přenášení.
- Neodmyslitelnou součástí systému centrálního vysávání Husky je lopatka Drawer Vac, která je umístěná pod pracovní deskou kuchyňské linky. Stačí na ni namést drobky, zaklapnout a o úklid se už postará sací jednotka.
- Lopatku skvěle doplňuje i štěrbinová zásuvku Vac Pan v elegantním nerezovém provedení, která se uplatní například v soklu kuchyňské linky i v předsíni.
- Každodenní drobné karamboly vyřeší VROOM - 7 metrů dlouhá hadice pro úklid suchých nečistot, která je skryta v kompaktním boxu například v kuchyňské lince, šatní skříní nebo na speciálním stěnovém či stropním držáku například v garáži. Díky tomu je vždy po ruce a během 3 vteřin si poradí s rozbitou sklenicí či rozsypanou moukou.
V duchu značky Husky je i na příslušenství poskytovaná vysoce nadstandardní záruka 5 let.

Video ukázka centrálních vysavačů v praxi na Nova TV.